Loading
  • PROGRAM DISPECERAT: NON-STOP

Program colectare deseuri menajere

Program de colectare a deseurilor, in vigoare incepand din data de 06.03.2017

LUNI

Depoului-AleePrimaverii+aleiBariera Valcii-AleiBujorului
HîrsovaPlevneiColtunasMaior Sontu
MerisoruluiToamnei-AleiMalinului+aleiB-dul 1 Mai
RachiteiLuminiiAmaradiaSabba Stefanescu
CorcovaAfinelorRadulescu MotruRozmarin
Motru-AleiRetezatNicolae TitulescuAleea 6 Brestei
Dimitrie BolintineanuMurelorEroilorAleea Frasin
Iancu Jianu (N. Titulescu? G. Enescu)Valter MaracineanuPascaniVoinicului-Alei
Romania Muncitoare 1/2Ramuri+aleiMitropolit FirmilianAlunului+alei
George EnescuOpanezFagarasBucura-Alei
NedeiaB-dul Gh. Chitu-AleiParului+aleiBusteni
Oltenita13 SeptembriePoligonului+aleiOgorului
ScoliiDragoslaveFragilor+aleiIzvorului
Popova-AleiMunceluluiFulger 1/2+aleiAlbinelor
PrahovaArnotaAninaCusmir

MARTI

Livezi-AleiMoreniCaracal+aleiSpiru Haret
SinoePinuluiAl. TabacuB-dul Nicolae Romanescu
Vasile CirlovaConstantin LeccaRecunostinteiZavoiului
RazelmInclinataDumbraveniA.I. Cuza
Aleea PieteiCraiovitaPrutuluiDabuleni
RaureniInfratiriiFilantropiaOltet
SimiancRenasteriiSebesCaciulata
TechirghiolCalea DunariiBeethovenPanait Mosoiu
Teilor+aleiFlorilorBratesBabadag
CapsunilorMatei MilloRomanitelorMihail Kogalniceanu
ViilorPoporuluiMiraslauPiatra Neamt
TicleniNervaBalteniÎmparatul Traian
Trotus-AleiZoreleBîrsestiArdeal
SlanicMiron CostinGradisteiRuncu
Cantonului-AleiObedeanuRomain RollandAl. 3 Brestei
Prunului+aleeBucegi+aleiD. GrecescuInfanteriei
PelendavaPui de LeiGenistilorEroul Necunoscut
NectaruluiDrumul Ungurenilor+aleiMangaliaEroii Sanitari
Fulger1/2 (str. Buzau str.Ogorului)Iancu Jianu (str. Brestei N. Titulescu)CaprioareiDoicesti-Alei
Cart. ANLCalarasiCerbuluiMihail Moxa
BuzauluiNasaudRanduneleDimitrie Cantemir

MIERCURI

Petre CarpPorumbuluiAdrian Paunescu 1/2Iezerului
NeajlovCornuluiCorabiaPescarus
RampeiVranceiSf. GheorgheSalcia
Vasile Alecsandri+aleeTraian LalescuDorobantiCampului
Mamaia24 IanuarieRahovaCalmatui
CiocarlieiSarariStanjeneiAleea Dunarii
Aleea 6 BresteiFratii BuzestiBanu MihalceaAlmasului
Simion BarnutiuCalimanesti+aleiDrumul JiuluiPotelu
Calusari+AleeDezrobiriiFilip LazarSoimului
BucovinaB.P. Hasdeu+aleiStrungarilorIpotesti
Alexandru MacedonskiAna IpatescuFratii GolestiMorii
LalelelorArh. I. MincuFata LunciiOdesa
Carol I+aleeMixandrelorMilcovEcaterina Teodoroiu
DesnatuiDuduluiBudai DeleanuHomer
NicovaleiNegoiuPetrache PoenaruMihai Viteazul
Bibescu 1/2TecuciBucovatPetrila
BuciumuluiLebedeiPetre IspirescuVidra
MacinuluiPauniteiTarancuteiViitorului
Nicolae IorgaIzvarnaAnul 1848Brandusa
CeahlauluiHoriaDrumul FabriciiTarcaului
PastoruluiSovataNicolae BalcescuTransilvania
Pictor NeguliciEcouluiInauluiDragasani
PetuniilorH BarbusseBaratiPictor Iscovescu
Tudor VladimirescuEcaterina TeodoroiuMadona DuduCorneliu Coposu+alei

JOI

MacesuluiTargului+aleiCarbunestiSinaia
Gh. Magheru+aleiRemusVasile LupuIoana Radu
TufaneleNanterreCastoruluiSusita
Henri CoandaIon CreangaNouaDr. Marcovici+alee
Gheorghe DojaAdrian Paunescu 1/2CranguluiTeslui
TrifoiuluiNarciselorStefan cel MareGheorghe Baritiu
Arh. Dan NicolaeHorezuluiDrobetaTarnava
BuziasBlanduzieiPaltinisGeorge Cosbuc
CraiovestiZona FordGorjuluiVaslui
Vasile ContaPietatiiOlteniI.L. Caragiale
ArtaruluiMihai EminescuIasiViseu
MicsuneleBechetuluiMatei BasarabMadona Dudu
MacesuluiSfintii ApostoliParoseniArad
Dealul SpiriiSerban Voda
ParauluiBegaPreajbaBrasov
PaciiRovinariSpania
MunteniaBicazRoznovCampia Islaz
BorsecSaduTomis
Armata PoporuluiMaculuiPutneiOvidiu
A IancuAristizza RomanescuDrumul Apelor +aleiVerdi
NufaruluiPlaiul VulcanestiToporasi
NarciselorBrancoveanuEmil RacovitaCodlea

VINERI

OituzEremia GrigorescuSiretuluiClosca
OlanestiFluturiMarastiCrisan
BalzacMarasestiSnagovCrisului
PadesIulius CezarPictor AndreescuMircea Voda
MaramuresLocomotiveiTeleajenBanu Maracine
PoieniiMohoruluiMoldovaBarbu Lazareanu
1 Decembrie 1918FranaruluiTismanaLuceafarului
SaceluAlexandru cel Bun+aleiLamaiteiGh. Donici
Dr. RadoviciBrazda lui NovacVoineasaRomania Muncitoare 1/2
PorumbiteiCalugareni+AleeDoljuluiUnirii
Parcul CrizantemelorG. CernatescuElena Teodorini+AleePetru Rares
RasinariDobrogeaVlad TepesAlexandria
VulturiJietuluiCartier PopoveniBahlui
BaraganuluiBotosaniAlba IuliaBanatului
CarpatiConstanteiLuminiteiVulturi
CicoareiLeandruluiMagheranuluiC. Brancusi
B-dul Decebal

SAMBATA

VictoriaVanatoriDrumul Muntenilor+aleiMesteacanului
VisinuluiBrestei+AleiCiucasCindrelu
CarpenuluiEliza OpranFaguluiStejarului
PlopuluiFermieruluiZmeureiViorele
PolovragiRaului 1/2PostavarulCaliman
Gen. DragalinaSulinaGarlesti 1/2Cartier Facai
 UlmuluiPrincipalaDornaIalomita
 OltuluiRarauBistritaTisa

DUMINICA

OnestiNavodariSf. DumitruFelix Aderca
Aleea 1 SimnicRovine 2 (Troaca)Balcesti+aleiDeceneu
AriesFermeiCocorului+aleiBanu Stepan+alee
PietrosuAbatorului+aleiRaului 1/2Rugului
JieniSalcioareiC. GherghinaGradinari
Aleea 4 SimnicCosunaIzvorul ReceCalea Brezei
Complex MagnoliaCernele+aleiC.D. FortunescuEugeniu Carada
Drumul IndustriilorIalomicioarei